Меню
company logo
ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Випускники – наша гордість

Досягнення випускників

РУДИКА ВІКТОР ІВАНОВИЧ

д.е.н., директор ДП «Державний інститут по проектуванню підприємств коксохімічної промисловості».

Рудика Віктор Іванович закінчив Харківський інженерно-економічний інститут у 1974 році, спеціальність – економіка та організація хімічної промисловості, кваліфікація – інженер-економіст.
Після закінчення ХІЕІ він почав свою трудову діяльність у техніко-економічному відділу ДП «Гипрококс». Завдяки ґрунтовній теоретичній підготовці, умінню широко й аналітично мислити, винятковій працездатності, Рудика В. І. за короткий термін увійшов до складу провідних економістів інституту.
У 1985 р. Віктора Івановича призначено на посаду головного інженера проекту, на якій проявилися його компетентність, стратегічний підхід до рішення проблем, організаторський талант. З вересня 1994 р. Рудика В. І. – директор Інституту «Гипрококс».
Під керівництвом та за особистої участі Рудики В. І. в ДП «Гипрококс» розроблено понад 60 масштабних проектів для коксохімічних підприємств України, Росії та інших країн. Маючи глибокі професійні знання і високу наукову кваліфікацію, кандидат економічних наук Рудика В. І. активно займається наукою: є автором 76 наукових праць, 18 винаходів, 6 навчальних посібників, 12 доповідей на міжнародних конгресах і конференціях. Як член редакційної колегії співпрацює з фаховими виданнями – «Углехимическим журналом» в Україні та журналом «Кокс и химия» у Росії. Є членом Харківської обласної громадської гуманітарної ради, Ради Північно-східного наукового центру НАН і МОН України, головою ДЕК Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця, почесним професором Міжнародного університету у Відні.
За вагомий особистий внесок у розвиток металургійної промисловості, випуск нових видів якісної металургійної продукції йому присвоєно почесне звання «Заслужений працівник промисловості України» (2002 р.).
За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної хімічної промисловості Рудика В. І. нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Серед інших високих відзнак – нагрудний знак «Лідер України», почесна нагорода «Свята Софія», орден «Почесний Хрест», знак ордена «Святий Князь Володимир» IV ступеня.
Життєвим і професійним кредо Віктора Івановича став вислів: «Усе найкраще – людям!».

АННАМАМЕДОВ АРСЛАН МАКСАТМУРАДОВИЧ

начальник Государственного управления методологии ценообразования и сметного нормирования Министерства строительства и архитектуры Туркменистана, г. Ашхабад.

Аннамамедов Арслан Максатмурадович закончил Харьковский национальный экономический университет в 2013 году.
После окончания университета, возвращения в Туркменистан и годичной службы в армии устроился на работу главным специалистом в подразделение, занимающемся управлением нормирования затрат по эксплуатации строительных машин, механизмов, оборудования и автомобильного транспорта, которое находится в составе Государственного управления методологии ценообразования и сметного нормирования Министерства строительства и архитектуры Туркменистана. После почти года работы в этом отделе был назначен начальником этого управления, где и работает в настоящее время.
Про обучение в университете: «По работе часто приходится напрягать память, чтоб вспомнить методики оценки деятельности предприятия, основных средств, затрат предприятия, чем мы и активно занимались при написании дипломов, при изучении профильных учебных дисциплин под руководством высокопрофессиональных преподавателей кафедры экономики предприятия и менеджмента. Знания, полученные в ХНЭУ, помогают мне аргументированно отстаивать свое мнение, участвовать, например, в оформлении документов для получения сертификата ISO 9001-2015, выступать с докладом на тему «Разница между общепроизводственными и общехозяйственными расходами при производстве строительной продукции и оказания услуг при эксплуатации строительных машин и механизмов», участвовать в разработке таких документов как: «Методические указания по разработке сметных норм и расценок на эксплуатацию строительных машин и автотранспортных средств», «Методические указания по разработке сборников сметных цен на перевозку грузов автомобильным транспортом для строительства и капитального ремонта зданий и сооружений». Приобрел много друзей в стенах университета, с которыми до сих пор общаемся и встречаемся».
Пожелания студентам (особенно иностранцам): «Сталкиваюсь со специалистами, которые обучались за границей и которые руководствовались во время учебы словами: «Ай, главное сдать на минимальную оценку, я сам научусь, когда приступлю к работе в организации». Теперь они жалеют об этом. Может они на работе и выполняют поставленную задачу на удовлетворительно, но при этом тратят слишком много времени и сил, даже приходится оставаться после работы, а это время они могли бы потратить на себя. Жалею, что я и сам меньше, чем нужно уделял времени учебе. Учитесь и занимайтесь спортом!».

БОБРИШЕВ ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ

системний бізнесаналітик в страховій компанії Risk Management Foundation of the Harvard Medical Institutions Inc. (Бостон, США).

Бобришев Ігор Миколайович закінчив Харківський національний економічний університет у 2013 році, спеціальність – економіка підприємства, магістерська програма «Менеджмент проектів і консалтинг».

Кар’єрний шлях Бобришев І. М. розпочав студентом у колл-центрі Приватбанку.
Зі слів Ігоря Миколайовича дипломна робота за темою: «Збалансована система показників для оцінки ефективності діяльності підприємства» допомогла отримати позицію менеджера з оптимізації бізнес-процесів міжнародної компанії інтернет-маркетингу UpSale. Далі в цій же компанії він працював керівником проектів і заступником керівника Аутсорсингового контакт-центру, після чого очолив відділ медіапланування і консалтингу. Далі працював на позиції фахівця із розвитку бізнесу міжнародної компанії ABInBev, де і почав заглиблюватися у сферу IT.

В теперішній час Бобришев І. М. працює консультантом від української IT-компанії SoftServe на позиції Business System Analyst (Системний бізнес-аналітик) в страховій компанії Risk Management Foundation of the Harvard Medical Institutions Inc. (Бостон, США).

З 2015 року – президент Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Федерація дебатів України».

Побажання студентам: «У студентські роки більшість предметів здається непотрібними, неважливими і зайвими. Як зараз пам’ятаю: хотілося втекти з «Системного аналізу в економіці», «Бізнес-інформатики», «Обґрунтування господарських рішень і оцінювання ризиків», «Управління стратегічними змінами». Сьогодні – це мої щоденні професійні обов’язки, а глибокі знання, які дали викладачі ХНЕУ, використовую і досі. Знаю, що Ви мені не повірите (бо сам не вірив, коли говорили старші чи вчителі), але прошу Вас про одне – задавайте собі питання, для чого Ви вчитеся. І якщо відповіді не знайдете – попрацюйте кілька місяців в реальному секторі економіки, Ви повернетеся і будете хапати знання від викладачів. Будь ласка, не стійте в черзі за дипломом, він нікому не потрібен. На ринку праці потрібні Ваші компетентності, ХНЕУ – чудове місце для оволодіння ними».

МІРОШНИЧЕНКО ПАВЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ

комерційний директор Спільного Українсько-Ізраїльського підприємства ТОВ «Полюс Лтд».

Мірошниченко Павло Володимирович закінчив Харківський національний економічний університет у 2012 році і здобув кваліфікацію магістра з економіки підприємства.
З 2011 р. по 2012 р. працював економістом відділу кредитного аналізу Харківського відділення ПАТ «Промінвестбанк».
2012-2014 р.р. – економіст ТОВ «Полюс Лтд», Українсько-Ізраїльське СП;
з 2014 року – комерційний директор Спільного Українсько-Ізраїльського підприємства ТОВ «Полюс Лтд».
Про навчання в університеті: «Серьезно заинтересовался экономикой и финансами на 2-ом курсе, когда познакомился с прекрасными преподавателями кафедры экономики предприятия и менеджмента с правильным подходом к обучению и профессионалами своего дела. Благодаря всей команде кафедры, возглавляемой Афанасьевым Николаем Васильевичем, я вышел на рынок труда конкурентоспособным».
Напутственная фраза студентам: ««Врожденные способности», «талант», «генетика» и т.п. – это мифы, которые создали люди, чтобы оправдать свою лень. И оценки – это не главное!!!».